Хто така міссі франклін

Відео - Missy Franklin RTOL

Мелісса Джанетта Франклін - американська плавчиха, включена в олімпійську команду США для участі в лондонських іграх 2012 року. Навесні цього року «Міссі» виповнилося 17 років, однак вона вже досить відома персона серед найшвидших плавців планети і вважається фавориткою в боротьбі за олімпійські медалі в декількох дисциплінах.

Відео - GTA V: Franklin Kills Michael (Optional)

Свою першу міжнародну нагороду Мелісса завоювала два роки тому на Чемпіонаті світу з плавання на коротких 25-метрових доріжках. У запливі на 200 метрів на спині вона показала другий результат. Там же Франклін отримала і срібну нагороду за участь в естафеті 4x100 метрів. У наступному році Мелісса брала участь в Чемпіонаті світу на довгих 50-метрових доріжках і домоглася дуже вагомих результатів, завоювавши бронзову, срібну і три золотих медалі. Після цих змагань 16-річна американка була названа найкращою плавчихою світу 2011 року за версією офіційного журналу Міжнародної федерації плавання FINA Aquatics World Magazine.

Відео - Grand Theft Auto V (GTA 5) - "Paparazzo - The Sex Tape" Franklin Side Mission

Лише після всіх цих гучних перемог Мелісса домоглася двох вищих титулів в національній першості США - влітку 2011 року вона стала чемпіоном у плаванні на 100 метрів вільним стилем і на спині. А в кінці року Міссі відзначилася ще двічі. У жовтні на Кубку світу з плавання вона встановила новий світовий рекорд у 200-метровому запливі на спині. Примітно, що це було перше світове досягнення після заборони в 2010 році високотехнологічних плавальних костюмів. А в грудні відбувся другий рекорд, в якому Франклін взяла участь у складі естафетної команди плавців на дистанції 4x100 метрів.

На лондонській олімпіаді Мелісса Франклін повинна стартувати в змаганнях семи плавальних дисциплін - чотирьох індивідуальних і трьох естафетних. На наступний день після церемонії відкриття вона стала бронзовим призером змагань разом з естафетної командою США з плавання на стометрівці вільним стилем. При цьому свій етап Міссі завершила з кращим персональним часом, а американська команда встановила національний рекорд. Своє перше індивідуальне змагання в Лондоні Франклін завершила ще успішніше - вона виграла фінальний заплив на дистанції 200 метрів на спині.