Чс 2014 з футболу: підсумки одинадцятого ігрового дня

Відео - ЧС 2018. Відбірковий турнір. Європа, Америка, Океанія. Турнірна таблиця та результати Новини футболу

Одинадцятий ігровий день мундіалю приніс футбольним уболівальникам багато різних емоцій. 22 червня в бразильських містах Ріо-де-Жанейро, Порту-Алегрі і Манаусі відбулися чергові три матчі чемпіонату. Вболівальники могли спостерігати за іграми Росії, Бельгії, Алжиру, Південної Кореї, Португалії та США.

Головним щогли дня для російських уболівальників була зустріч збірних Росії та Бельгії. У Ріо-де-Жанейро російські футболісти намагалися протистояти команді Бельгії. Підсумковий рахунок говорить сам за себе. Росіяни програли. Програли начебто мінімально - 0 - 1, однак гра підопічних Капелло залишає бажати, м`яко кажучи, кращого. Збірна Росії явила собою команду не здатну конкурувати не тільки з провідними збірними Європи і світу, а й тими, кому не присуджують звання головних фаворитів першості. У бельгійців підібрався хороший, добротний склад на турнір, який здатний з легкістю вирішувати завдання виходу з групи. Збірна Росії не могла стати цьому на заваді. Незважаючи на невеликий рахунок, Бельгія виглядала куди більш майстерний і заслужила трудову перемогу. Правда, гол був забитий в самому кінці зустрічі. Росіянам не вистачило вистояти під натиском атак бельгійців зовсім небагато. На 88 хвилині Дивока Ориджа все ж засмутив російських шанувальників футболу. Збірна Бельгії гарантувала собі вихід з групи, але і у росіян залишаються теоретичні шанси на продовження боротьби в турнірі. Команді Капелло потрібно вигравати у Алжиру і сподіватися на те, що корейці не обіграє крупно бельгійців.

Відео - Німеччина-Бразилія - 7: 1. Всі голи! ЧС 2014

У другому матчі ігрового дня зустрічалися суперники росіян по групі Н збірні Південної Кореї та Алжиру. У грі було забито 6 м`ячів. Причому, перші три влетіли вже в першому таймі у ворота корейців. У другій половині зустрічі ігрогі Південної Кореї відіграли гол, але швидко пропустили четвертий м`яч. Однак у азіатів знайшлися сили забити ще, але цього не вистачило навіть для нічиєї. Підсумковий рахунок зустрічі - 4 - 2 на користь Алжиру. Вся боротьба в групі Н ще попереду.

У заключній зустрічі ігрового дня глядачі могли спостерігати за протистоянням США і Португалії. Гра вийшла дуже цікавою. Після першого тайму португальці вели 1 - 0. У другому відрізку зустрічі американці забили двічі. Гра йшла до логічного завершення - перемозі збірної США. Однак на 95 хвилині європейці змогли відігратися. Підсумковий рахунок матчу - 2 - 2. Це друга результативна бойова нічия турніру. У команди Португалії ще залишаються шанси на вихід в плей-офф. Команді Роналду потрібно обігравати Гану і сподіватися на поразку американців від німців в останньому турі. При цьому португальцям потрібно забивати максимально багато.