«Зеніт» став чемпіоном росії достроково: як відзначали перемогу

Відео - «Зеніт» достроково став чемпіоном

17 травня 2015 року пітерський «Зеніт» в четвертий раз став чемпіоном Росії. На цей раз достроково, ще за два тури до кінця першості, після нічийного матчу (1: 1) з «Уфою». У цьому змаганні перший гол на 32-й хвилині забив Халк, потім - з боку «Уфи», на 87-й хвилині Харіс Ханджіч зрівняв рахунок.

Відео - (2017 05 08) «Ми - чемпіони!». Вболівальники «Спартака» всю ніч відзначали перемогу.

Пітерські влади заздалегідь підготувалися до можливих безладів, коли матч ще тривав, приблизно за 10 хвилин до його закінчення, уздовж поля до сектору фанатів вже побігли внутрішні війська. Хоча ніяких ознак безчинств ще не було на трибунах, солдати перекрили уболівальникам вихід на поле з двох сторін.

Відео - Уболівальники «Спартака» святкують перемогу команди в чемпіонаті Росії

Однак коли стало ясно, що «Зеніт» - чемпіон, прихильники команди все одно віддалися бурхливої радості. Фанати побігли на поле, деякі намагалися обійняти футболістів, кричали. Одному вболівальнику вдалося вітально грюкнути по руці Олега Шатова, потім чоловіка скрутили поліцейські. Іншого вболівальника правоохоронцям довелося в`язати вчотирьох, причому двічі.

Святкувати перемогу «Зеніту» в чемпіонаті Російської прем`єр-ліги з футболу масштабно будуть після закінчення останнього туру. Саме тоді команді вручать кубок, "золоті" футболки і т.д. Але в неділю 17 травня всі одно було багато шампанського і щирої радості.

Відео - "Спартак" відсвяткував перемогу в чемпіонаті Росії

Вітцель кілька разів розтягнув шарф з написом «Чемпіони 2014/15», дружина Халка і двоє його дітей вибігли на поле в футболках з фотографіями бразильського форварда. Вони танцювали разом з футболістами і ганяли перед трибунами помаранчевий м`яч.

Анатолій Тимощук - організував команду, щоб футболісти «Зеніту» качали Віллаш-Боаша. Рондон застрибнув на спину Смольнікова у иремя організованого ходи футболістів навколо стадіону. З трибун кидали всілякі речі команді «Зеніту» - переможця. Лодигін у відповідь закинув уболівальникам рукавичку.

Відео - Ексклюзив «Зеніт-ТВ»: команда і вболівальники після перемоги в Суперкубку Росії

Потім Тимощук, вже в роздягальні, відкрив шампанське і облив піною Кержакова з Анюковим. Малафєєв помстився товаришу - вилив йому шампанське на голову і за футболку. Всі раділи і сміялися, ще б пак - знову «Зеніт» - чемпіон, та ще дострокового!

Халк, Дані, Вітцель і Крішіто танцювали, причому італієць - на столі. Через кілька хвилин величезний синій стіл став липким від солодкого алкоголю. Халк говорив на камери, що відчуває солодкий смак перемоги. Але точніше всіх висловився Шатов: «Добре, що« Зеніт »став чемпіоном за два тури до кінця. Насправді ми були в цьому році сильніше всіх і могли б перемогти ще раніше, за 5 або 6 турів до закінчення першості ».

Відео - "Зеніт" святкує перемогу в фіналі Кубка Росії в Казані | Частина 2

«Зеніт» раніше перемагав в чемпіонаті Росії з футболу в 2007 році, а також в 2010-му і сезоні 2011-2012 рр. Також футбольний клуб був чемпіоном СРСР у 1984 році. Перемога в нинішньому чемпіонаті Росії стала для Андре Віллаш-Боаша (португальського тренера) першої з командою з Санкт-Петербурга.

Тепер ФК «Зеніт» гратиме за Суперкубок Росії з московським «Локомотивом» або краснодарської «Кубанню». А в наступному сезоні команда зіграє в Лізі чемпіонів.